מדינות משתלמות לביצוע ניתוחים פלסטיים

נשים רבות בוחרות לטוס למדינות אחרות כדי לבצע את הניתוח הקוסמטי הרצוי עבורן, אם בשל הרצון לחסוך בעלויות ואם בשל הרצון לבצע ולהחלים מהניתוח בצורה דיסקרטית וחסויה. בפוסט הזה ארצה לכתוב על שלוש מדינות מעניינות שאולי כדאי לכן לשקול לטוס אליהן כדי לבצע את הניתוח הבא שלכן. אני אישית סבורה שאין כמו המדינה שלנו הן ברמת האיכות והמקצוענות עם מנתחים מהרמה הראשונה בעולם אבל כל אחת והחלטותיה.

תאילנד – תאילנד בנתה את המוניטין שלה על ניתוחי טרנסג'נדרים ומכלול הניתוחים שהתהליך כולל: השתלת חזה, השתלת לחיים, צלקות אקנה, הסרת שיער לצמיתות, פיגמנטציה וכולי. העלויות הנמוכות גרמו לתאילנד להפוך לאחד המגנטים המרכזיים לתיירי יופי שרוצים לעשות שינוי בזול. ניתוח עיצוב אף יעלה לכם כאלפיים דולר והשתלת לחיים כאלף וארבע מאות דולרים.

דרום קוריאה – ניתוחים קוסמטיים בדרום קוריאה הפכו לכל כך נפוצים עד כי בטלוויזיה עלתה סדרה בשם בואו נתיפייף שבה מוצגים אנשים שעברו ניתוחים קוסמטיים שהפכו אותם לבלתי ניתנים לזיהוי עבור מי שהכיר אותם קודם לכן. בעשרות האחרון המדינה הפכה גם היא למגנט עבר נשים מכל רחבי אסיה שרוצות לעבור שינוי, אך המחירים שם יקרים יחסית: ניתוח אף יעלה בין חמש לשמונה אלף דולר, ניתוח לסת כתשע אלף דולר, ניתוחי ירכיים בסביבות הארבעת אלפים חמש מאות דולר וניתוחי זרוע כאלפיים מאתיים דולרים אבל ניתן למצוא גם בפחות בחלק מהקליניקות הפחות מוכרות או מרכזיות.

שוויץ – קראתם נכון, שוויץ היא אחת מהמדינות המובילות בניתוחים קוסמטיים בין אם מטעמי אסתטיקה או בשל שחזורים בעקבות פציעות. המצויינות של שוויץ נבנתה על אומנות ודיסקרטיות והיחס לניתוחים פלסטיים הוא כאל אומנות עם דגש על כך שתוצאות הניתוח ישתלבו במראה הטבעי של המטופלת. גם פרטיות המטופלים היא ערך עליון והשמירה על חיסיונם.

אבל המחירים… בואי נאמר שחיסכון זו לא מילת המפתח עם ניתוח הרמת פנים שיכול להגיע לכחמש עשרה אלף דולר – יותר מפי שתיים מבארצות הברית, הגדלת חזה באיזור השלוש עשרה אלף דולר שזה יותר מפי שלוש מאשר בישראל וניתוח קיצור קיבה בעלות של כחמש עשרה אלף דולר.